На затишній вулиці Бочарова 5а, у самому серці Шевченківського району міста Запоріжжя , знаходиться початкова школа «Прогрес» Наша школа – це планета прогресивного розвитку , перспективних ідей, щасливого дитинства. Ми забезпечуємо міцні знання ,через дотримання державних стандартів освіти та якісно – відмінну систему підходів до виховання дітей.

Як директор школи переконана, що ми маємо бути не авторитарними, а авторитетними, сумлінними і творчими, поважати людську гідність, не принижувати і не принижуватися, плекати моральні якості як у собі, так і в інших, уміти помічати добро й красу в найменших порухах душі й навчати цьому наших учнів.

Сучасна загальноосвітня школа може бути успішною лише тоді, коли в ній працюватиме згуртована команда професіоналів, яка володіє новими технологіями навчання, виховання та менеджменту освіти. Які ідеї будуть пріоритетними в цій команді, такою й буде вся діяльність школи. Це вже не просто вислів, це – аксіома.

Така команда є в нашій школі, вона складається з досвідчених педагогів, яка невпинно зростає не лише в кількості, а й в якості .

 «Життя колективу – це тисячі й тисячі найнесподіваніших і найтонших доторків людини до людини». В. Сухомлинського :

Життя школи динамічне і формується творчими зусиллями усіх дітей, учителів, батьків.
– Головні принципи: свобода, гуманність, природовідповідність, індивідуалізація.
– Основні педагогічні засоби: сімейна атмосфера школи, пізнання, творчість, мистецтво, спорт, активна діяльність, спрямована на добро та красу.
– Мета школи: створення умов для повної самореалізації кожної дитини, учителя, батька, для повноцінного проживання на усіх етапах життя,  щоб діти росли здоровими, неординарно мислили, були ерудованими, здатними досягти успіху в житті – незалежно від того, де вони будуть продовжувати освіту – в Україні або за кордоном.

Співпраця з батьками, злагоджена парадигма стосунків: педагоги – учні – батьки – сприяє перетворенню закладу освіти на школу-родину, де цінуються і розвиваються таланти кожного, де панує толерантність і відповідальність, де формується конкурентоспроможна особистість.

З повагою Світлана Сукач